Yeni Sayfa 1

2012-2015 GTSO Stratejik PlanÖNSÖZ

BAŞKAN SUNUMU

Avrupa Kıtası’ndaki ilk Türk Toprağı, Gelibolu Kaptan paşa Eyaleti, Evliyalar Şehri ve Şehirler diyarı,şan ve şeref diyarı Gelibolu gibi tarihe ilk defa yön vermiş bir şehrin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmek sorumluluğunu almış olmanın onurunu ve gururunu taşımaktayım.Tüm Üyelerimiz,Yönetim Kurulu ve Meclis Üyesi arkadaşlarım ve odamızın mevzuat yükünü omuzlarında taşıyan mesai arkadaşlarımla beraber taşıdığımız bu kutlu emanetin bilinci içerisindeyiz.Dünden bugüne bizleri desteklerini ve güvenlerini esirgemeyen değerli üyelerimize şükranlarımı sunuyor,ebediyete intikal etmiş üyelerimize ve yöneticilerimize Allahtan rahmet diliyorum.

Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası; geçmişten gelen güçlü bir kurum kültürüne sahip olup, çıtasını her geçen gün yükseltmeyi amaçlayan ve her alanda yaşanan gelişmeleri yakından takip eden bir kurumdur. Sahip olduğu kadrosu ile üyelerinin çıkarlarını gözeten, bölgesinin ve ülkesinin kalkınmasına katkıda bulunmayı kendi göreve bilen bir kurumdur. Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası mevcut hizmetlerini tüm paydaşlara daha kaliteli bir şekilde paylaşmak için kalite yönetim sistemine geçmiş ve uygulamaya başlamıştır.
 
Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası’nın etkinlik düzeyini yükseltmek ve sürekli iyileştirmeye yönelik düzenlemeler kapsamında kuruluş performansının izlenmesi ve değerlendirilmesinde stratejik planlama temel araçlardan biri olarak kabul edilmiştir.
 
Bizler Gelibolu Ticaret Odası yöneticileri olarak Gelibolu iş dünyasının bizlere yüklediği görev ve edindiğimiz misyon gereği planlı yönetim tarzını belirleyerek ilgili mevzuat ve benimsediğimiz ilkeler çerçevesinde performanslarımızı izleyerek, değerlendirmesini yapmak amacıyla stratejik planımızı hazırladık. Stratejik planlama süreci ile misyon ve vizyonumuz belirlenmiş, kurumumuzun mevcut durumu tespit edilerek yaptığımız tüm çalışmalarla, geleceğe emin adımlarla ilerlememiz doğrultusunda bizlere yön vermiştir. Önümüzdeki yıllarda bize değer katacak olan stratejik planımız ve iş planımız tamamlanmıştır.
 
Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası stratejik planının hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunar, planın bütün paydaşlarımıza fayda sağlamasını temenni ederim.
 
İbrahim ÖZEN
Yönetim Kurulu Başkanı

 


Ziyaretçi: 2.943 / 2.991
 
 

Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası
Tuğsavul Caddesi No:108 Gelibolu/ÇANAKKALE
Telefon: (286) 566 11 08 - 566 53 00
Fax: (286) 566 73 13
e-Posta: gelibolutso@tobb.org.tr - gelibolutso@hotmail.com - info@gelibolutso.org.tr

 
 

Ziyaretçilerimiz:
Bugün:191 Dün:601 Bu Hafta:3.127 Bu Ay:10.911 Bu Yıl:23.327 Toplam:546.955 detaylar...